Projekty domów.


Informacje ogólne o domach.

Każdy dom powstaje na indywidualne zamówienie.

Domy powstają na indywidualne zamówienie, bo mają odpowiadać konkretnym potrzebom osób, które je zamawiają. Aranżacja wnętrza jest dowolna, meble i wyposażenie dopasowywane są pod konkretne potrzeby. Również opcje wykończenia z zewnątrz są dobierane indywidualnie. Z przyszłym Użytkownikiem ustalamy, jak będzie wykorzystywany dom (całorocznie lub sezonowo), w jakie przyłącza trzeba go wyposażyć (woda, prąd, gaz, ścieki) oraz jak będzie ogrzewany (kominek, elektrycznie). Dostosowujemy projekt istniejący, a jeśli będzie to konieczne, projekt będzie przygotowany od podstaw.

 

Zdrowy klimat dzięki ekologicznym i naturalnym materiałom.

Proponujemy ekologiczne i naturalne materiały. Izolacją może być wełna owcza albo wełna drzewna, a nie pianka poliuretanowa czy styropian. Na elewacji możemy wykorzystać specjalny rodzaj drewna niekonserwowanego chemicznie, a jedynie wodą w wysokiej temperaturze, dzięki czemu nie trzeba go malować przez wiele lat. Ściany naszych domów "oddychają", są "otwarte dyfuzyjnie", to pozwala m.in. na utrzymanie naturalnej wilgotności wewnątrz i przede wszystkim nie czujemy się jak zamknięci w metalowej czy plastikowej puszce.

 
DSCF3234.jpg

Łatwy transport.

Domy REDUKT zostały tak pomyślane, aby można było je przewozić na drogach w Polsce i UE przez osoby posiadające prawo jazdy kategorii B+E, czyli standardowe z rozszerzeniem na ciągnięcie przyczepy. Muszą zatem zmieścić się w wadze do 3,5 tony oraz w wymiarach nieprzekraczających 2,55 m szerokości i 4 m wysokości. 

 

REDUKT©2017